Kurucu 2021-01-19T17:13:14+03:00

Hukuk departmanımız; kurucu avukatlarımız ve alanında uzman diğer meslektaşlarımızdan oluşmaktadır. Hukuk departmanımız müvekkil şahıs, şirket ve diğer kurumlarımızın hukuki danışmanlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu danışmanlık hizmetleri telefonla, mail yoluyla veya karşılıklı görüşmek suretiyle verilebilmektedir. Müvekkil firmalarımızın bize ihtiyaç duydukları önemli görüşme ve toplantılarında hukuk birimi nosyonlarını oluşturmak üzere istenen toplantılara avukat olarak katılımımız sağlanmaktadır.

Müvekkillerimiz tarafından bize aktarılan her uyuşmazlığa öncelikle en az maliyetli ve en kısa çözümü sunmaktayız çünkü Ofis olarak “Geç kalan adaletin, adalet olmayacağı” görüşü ile hareket ediyoruz.

Uyuşmazlığın dava aşamasında taşınması halinde ise dava süreçlerini en hızlı şekilde takip ederek kısa sürede sonuçlandırmak için elimizden gelen özveriyi göstermekteyiz.

KURUCULARIMIZ

Birkan YAĞMUR

Birkan YAĞMUR

Kurucu Avukat

20.12.1983 İstanbul doğumlu

Kadir Has Anadolu Lisesi 2001 Mezunu

Marmara Üniversitesi 2006 Mezunu

2009 dan beri serbest avukatlık yapıyor

Evli iki çocuk babası

1 yıl kadar çeşitli hukuk bürolarında çalıştıktan sonra 18.05.2010 tarihinde Av. Hande Mollamehmetoğlu Yağmur ile BİRHAN HUKUK&DANIŞMANLIK bürosunu kurdu.

Ceza hukuku, İcra İflas Hukuku, Dernekler Hukuku, Özel Hukuk alanlarında uzman

İyi derecede İngilizce biliyor